K

KONUMUMUZ

KONUMUMUZ :

Dağ Termal otelimiz Aydın İli Germencik İlçesi ılıca mevkii Bozköy’de bulunmaktadır. Aydın-İzmir otobanına 11,8 km, Aydın İl Merkezine 33,8 km mesafede bulunan kaplıca alanı, Aydın Dağlarının uzantısı olan Gümüş Dağı eteklerinde ormanlık bir alan içerisinde yer almaktadır.

Aydın Dağ Termal’ e havayolu ile ulaşım sadece 95,9 km mesafede olan Adnan Menderes Havaalanı üzerinden sağlanmaktadır. (Otoban üzerinden)

YOL TARİFİ ( İzmİr-Aydın Otoban Üzerİnden )

İzmir-Aydın Otobanından Aydın istikametinde ilerleyip Germencik çıkışından çıkınız. Otoban çıkışından sonra duble yola ulaştığınızda sağa dönerek Aydın istikametinde 3 km devam ediniz. 3 km. sonra Germencik’e ulaşacaksınız. Germencik’te 1.ışığı geçiniz, 2.Işıktan sola dönerek demiryolundan karşıya geçiniz ve ilk sola dönünüz(geliş yönünün tersi istikametine dönmüş olacaksınız). Demiryoluna paralel devam ediniz. Mavi-beyaz “Aydın Dağ Termal” Yönlendirme levhalarını takip ederek 11,8 km sonra otelimize ulaşacaksınız.

YOL TARİFİ ( Aydın-İzmİr yönü Duble Yol Üzerİnden )

Aydın’dan İzmir yönüne doğru Duble yoldan devam ediniz. Germencik’te 1.ışıktan sağa dönerek demiryolundan karşıya geçiniz ve ilk sola dönünüz. Demiryoluna paralel devam ediniz. Mavi-beyaz “Aydın Dağ Termal” Yönlendirme levhalarını takip ederek 11,8 km sonra otelimize ulaşacaksınız.