Y

YÜRÜYÜŞ PARKUMUZ

YÜRÜYÜŞ PARKURUMUZ :

Aslında bizler de doğanın bir parçasıyız ve doğa her zaman bizi çağırıyor. Doğanın bu çağrısına kulak vermeye ve kendinizi daha fazla özgür hissetmeye ne dersiniz? Aydın Dağ Termal’de gün boyu dilediğiniz an spor, sağlık ve eğlenceyi iç içe yaşayacağınız bir ortam bulacaksınız. Otel bahçesini çevreleyen geniş yürüyüş parkuru ile bol oksijenli temiz havanın enerjisini bedeninizde hissetme fırsatını bulacaksınız.

Yine isterseniz gümüş dağının eteklerinde doğal ortamda kuş sesleri eşliğinde doğa yürüyüşleri yapabileceğiniz muhteşem mekanların tam merkezinde bulunan Aydın Dağ Termal’de tabiatın güzelliklerini seyre doyamayacaksınız.

Sporun insan sağlığına, kişinin bedensel ve zihinsel gelişimine yaptığı katkılar saymakla bitmez. Son dönemlerde spor faaliyetleri içinde grafiği hızla artan yeni bir dal oluşmaya başladı ki, her yaş ve meslek grubundan insanın ilgi odağı haline geldi doğa sporları…

Günümüzdeki bu az hareketlilik ise birçok hastalığa davetiye çıkarıyor ve sağlığımızı tehdit ediyor. İnsan bu hareket azlığı ile başa çıkmak, yaşam kalitesini yükseltmek, fiziksel anlamda günlük yaşamdaki etkinlikleri daha kolay yapar hale getirebilmek için spor olgusu kaçınılmaz hale geldi.

Herkesin rahatlıkla yapabileceği en kolay spor da yürüyüşlerdir ki Aydın Dağ Termal bulunduğu konum itibarıyla hem bedeni hem ruhi olarak sizi zindeliğe kavuşturacak spor imkanları ile sizi çağırıyor…